Панорамне скління – це візитна картка житлового комплексу Gentleman Park.

На фасадах житлових будинків передбачені енергоефективні 6-камерні склопакети, які мають алюмінієвий профіль німецького виробника Kömmerling, якому клієнти довіряють клієнти з усього світу уже понад п’ятдесят років.

Оскільки вікона уже встановлені, розкажемо вам чому ми зупинили свій вибір саме на вікнах з профілю Kömmerling.

Ми встановлюємо Kömmerling 70ST plus — віконну 6-камерну систему шириною 70 мм. Вона має підвищену тепло- і звукоізоляцію, сучасний дизайн зі скошеними видимими краями. Саме вікна з профілю Kömmerling 70ST plus поєднують функціональність, зручність і абсолютну безпеку. 6-камерна система Kömmerling має можливість встановлення більш широкого склопакета, що дозволить Вам не тільки зберегти тепло і затишок будинку, а й заощадити гроші на опаленні, відмовившись від додаткових обігрівачів.

Крім відмінних характеристик з теплоізоляції та енергоощадження, завдяки високій щільності закривання стулки, вікна з профілю Kömmerling 70ST plus мають підвищені звукоізоляційні властивості.

Рекомендуємо вам купити квартиру від забудовника Тернопіль і для комфорту, облаштувати на лоджії зону відпочинку. Це дасть вам можливість завжди насолоджуватись урбаністичним пейзажем міста.