У новому звіті, який був представлений аудиторсько-консалтинговою компанією Deloitte, говорилося про те, що технологія blockchain може стати критичною складовою для індустрії роздрібних і споживчих товарів. У своїй доповіді, фахівці компанії проаналізували 50 потенційних ситуацій, з використанням блокчейна і припустили, що вплив цієї технології є величезним.

Згідно зі звітом, дана технологія може стати «стандартної операційної технологією в галузі фінансів, виробництва і споживання товарів». Наступні п’ять років, стануть переломними для тих компаній, які зможуть усвідомити, що за блокчейном майбутнє. У доповіді підкреслюється, що підприємства повинні дати оцінку гарантії стратегічних цілей капіталовкладень.

У документі, який був опублікований, також йдеться і про обгрунтування технології за трьома основними напрямками – споживчій сфері, постачання, платежів і смарт-контрактами. При цьому основний упор буде робитися на бізнес-рішення. У документі вказано наступне:

«Кінцевим бенефіціаром стане споживач. Якщо блокчейн дозволить забезпечити ефективність і економію витрат, то ці вигоди можуть бути передані споживачеві у вигляді низьких цін. У разі якщо блокчейн забезпечить прозорість, то подібні переваги також можуть бути передані споживачеві в якості безпечних продуктів мають більш високу якість. »

У звіті також були наведені дані маркетингової компанії Gartner, фахівцями якої було підраховано, що до 2023 року, загальна вартість блокчейн-проектів досягне 175 млрд. Доларів США. До 2030 року, цей показник зможе перевищити 3,1 трлн. доларів.

Орієнтуючись на роздрібні мережі, в Deloitte говорять про те, що технологія блокчейн дозволить вирішити чотири проблеми: відстеження, дотримання, управління зацікавленістю сторін, а також гнучкість.
Нагадаємо, що раніше, генеральний директор компанії FedEx, яка спеціалізується на доставці посилок, заявив про те, що в майбутньому, технологія блокчейн може стати саме тим ключовим елементом, який зможе вивести доставку товарів на новий рівень.

У свою чергу, друга в світі компанія з розробки програмного забезпечення – Oracle, заявила про те, що буде пропонувати блокчейн-рішення для компаній фармацевтичної галузі. Відомо, що Samsung також має намір використовувати блокчейн для своїх продуктів.