За повідомленнями, головний виконавчий директор майнингового стартапу зник із залученими інвестиціями в розмірі 35 мільйонів доларів, повідомив Newsweek в понеділок.

Згідно з повідомленням, Ле Мінь Там, глава В’єтнамської компанії Sky Mining, пропав безвісти 26 липня. Стартап, який стверджував, що буде орендувати Майнер інвесторам на суму від 100 до 5000 доларів США, отримав кошти від приблизно 5000 осіб до зникнення. Кожному майнеру обіцяли 300-відсоткову віддачу протягом року, а інвестори брали обладнання на 15 і до 18 місяців.

Проте, коли одна група інвесторів вирушила забрати своє обладнання в минулу п’ятницю, вони виявили, що компанія і їх офіс фірми були порожні, і що обладнання для майнінг не було на місці. Пізніше Там стверджував, що він продав їх для покриття фінансових втрат і що він зник тому, що його життю загрожували.

Він відправив подібне повідомлення у неділю, заявивши, що він повернеться, але заступник голови ради директорів Sky Mining Ле Мінь Хье стверджує, що генеральний директор вкрав кошти і переїхав в США.

Деякі інвестори вже подали позов проти фірми, хоча неясно, чи повернуть вони свої кошти.

В’єтнамська новинна компанія VnExpress повідомила, що Там контролює кожен аспект компанії, контролюючи всі машини для майнінг і всі кошти.