Zcash показали план на 2018 рік

Минає 2017 рік став досить успішним для проекту Zcash. За рік зростання вартості кріптовалюти ZEC (Zcash) становив від $50 на початку року до $350 в даний момент, згідно з даними сайту CoinMarketCap. Величина ринкової капіталізації цифровий валюти наближається до позначки $1 мільярд. Торгівлю токеном ZEC підтримує велику кількість криптобирж, таких як HitBTC, Bithumb, Bitfinex, Bittrex, Poloniex, Binance, YoBit, Huobi Pro, а також ряд інших торгових платформ.

У 2018 році розробники Zcash планують продовжити свою успішну роботу і провести кілька важливих оновлень. Зокрема, в плани команди входить оновлення продуктивності, а також безпеки і зручності використання кріптовалюти Zcash. Згодом буде проведена робота по випуску мобільного додатку, яке дозволить величезній кількості користувачів по всьому світу виконувати транзакції за допомогою смартфона.

Команда Zcash запланувала на вересень 2018 року оновлення Sapling, в результаті якого буде реалізована ця мобільна технологія. Для цього розробники запланували проведення хардфорка мережі. Щоб скористатися оновленням, всі користувачі і майнеры повинні будуть обновити своє програмне забезпечення до останньої версії.

Найперше оновлення 2018 року буде називатися Overwinter, яке заплановане на червень. За повідомленням розробників Zcash, це оновлення повинно забезпечити як саму мережу, так і користувачів при виконанні наступних змін на той випадок, якщо відбудеться конфлікт на рівні управління. Зараз всі подробиці Overwinter не оголошуються, проте команда пообіцяла розкрити деталі оновлення в наступних повідомленнях на сторінці свого блогу.

Друге оновлення буде носити назву Sapling, яке намічено на вересень 2018 року. В ході оновлення буде активований протокол Sapling, який дозволить поліпшити технічні характеристики транзакцій у мережі Zcash. В результаті на порядок зросте швидкість переказів, а також підніметься рівень безпеки транзакцій, що в свою чергу дозволить реалізувати підтримку мобільного гаманця.

На закінчення розробники відзначили, що в найближчому майбутньому в мережі Zcash можливі інші оновлення, що стосуються покращення масштабованості для виконання практично необмеженої кількості транзакцій, смарт-контрактів, а також алгоритм переходу на Proof-of-Stake. Незалежно від того, які поліпшення будуть реалізовані крім Sapling, користувачі Zcash можуть бути впевнені у підтримці високого рівня стабільності та безпеки системи.

Нагадуємо, що в кінці жовтня Zcash Investment Trust подав офіційну заявку в Американську комісію з цінних паперів SEC, про що ми повідомляли в нашій новинній стрічці.