За повідомленням ЗМІ, один з найбільших Інтернет-порталів в Японії – компанія Yahoo! Japan Corporation планує запустити власну торговельну платформу для обміну віртуальних валют. Зараз організація представляє собою спільне підприємство американської інтернет-компанії Yahoo! і японської Softbank, головний офіс якої знаходиться в районі Мінато в Токіо.

Як заявляє інформаційне видання Nikkei Asian Review, інтернет-гігант Yahoo! Japan планує в квітні поточного року придбати велику частку токійській біржі BitARG Exchange Tokyo. Тим самим компанія прагне розробити і запустити власну криптовалютную торговельну платформу, засновану на технології біржі BitARG. Готовий продукт планується випустити протягом 2018 року. Майданчик BitARG Exchange Tokyo вже має ліцензію від фінансового агентства Японії FSA. Також є інформація, що Yahoo! Japan в 2019 році планує продовжити інвестування в токійську біржу.

Повідомляється, що компанії Yahoo доведеться витратити майже $20 мільйонів на придбання 40% акцій біржі BitARG. Операція буде проведена через дочірню компанію Yahoo – forex-платформу YJFX. Відразу після покупки частки розробники мають намір приступити до побудови власної криптовалютной біржі, а також приступити до опрацювання питань, пов’язаних з торговим обміном.

Варто зазначити, що наявність ліцензії у біржі BitARG для здійснення обміну цифровими токенами є важливим моментом, в силу того, що останнім часом агентство FSA приділяє велику увагу криптовалютным торгових платформ в Японії, таким як Coincheck і Binance.