Yahoo Finance: 56% інвесторів вважають, що биткоин переоцінений

На порталі Yahoo Finance провели опитування серед інвесторів на тему того, як вони ставляться до биткоину. В опитуванні взяли участь 6 300 читачів порталу.

Отже, питання і отримані результати:

Купували ви биткоины?

23% опитаних відповіли, що купували биткоины, з них більше половини почали купувати їх з початку 2017 року, а 20% досі володіють ними.

Ви заробили або втратили гроші?

71% з тих, хто купував биткоин, відповіли, що заробили на ньому, 8% втратили свої гроші. Середня прибуток склав 3000$, а збиток – 500$.

Близько 25% покупців биткоина сказали, що ця інвестиція змінила їх життя. Вони стали багатшими і у них з’явилося більше вільних грошей. Ще приблизно 12% з цієї групи заявили, що заробили достатньо, щоб кинути роботу.

15% з тих, хто вже володіє BTC вважають, що купили досить, а 56% планують докупити ще.

Серед опитуваних були так само і ті, хто поки не володіє криптовалютой, але 11% планують придбати биткоины, а ще 38% думають про це.

Чи вважаєте ви, що биткоин переоцінений?

56% відповіли, що биткоин зараз сильно переоцінений. Однак так вважаю ті, хто не планує купувати криптовалюту. Серед тих, хто задумався про покупку биткоина, так вважають лише 15%.

Для чого ви купуєте биткоин?

4% відповіли, що купують BTC переважно для покупок. 53% купили биткоин виключно в інвестиційних цілях, 37% вважаю криптовалюту та інвестицією, і засобом платежу.

Яким ви бачите майбутнє биткоина?

Майже всі інвестори сумніваються в довгостроковій життєздатності биткоина. 36% вважають, що і через 10 років биткоин буде існувати. 34% не впевнені, що криптовалюта протримається такий довгий термін, решта вагалися відповісти на це питання.