В ході конференції Nordic Business Forum в Стокгольмі співзасновник корпорації Apple Стів Возняк розповів журналістам, що продав всі свої биткоины. Про це повідомляє Bitsonline.

«Я не хочу бути одним з тих, хто просто дивиться на цифри», — заявив Возняк.

У минулому Возняк також розповідав, що придбав цифрові активи «з цікавості» в той час, коли один биткоин коштував $700.

«Тоді я просто експериментував, намагаючись зрозуміти, як купувати і продавати ці штуки. Мене не хвилювало, що втратив багато грошей, однак у підсумку я залишився у виграші», — додав Возняк.

За його словами, бум криптовалют був цікавий до тих пір, поки коливання цін не стали «промовистими». У підсумку Возняк продав всі свої биткоины в грудні 2017 року, коли ціна монети складала близько $20 тисяч.

Нагадаємо, раніше співзасновник Apple заявив, що биткоин по цілому ряду характеристик перевершує золото. Зокрема, він зазначив, що одним з основних переваг монети є її обмежена емісія, чим не можуть похвалитися випускаються державами фіатні гроші.

Також Возняк вважає долар США «пустушкою», яку влада може друк в будь-яких кількостях в догоду своїми політичними інтересами, в той час як биткоин він назвав «справжнім і справжнім».

У жовтні 2017 року Возняк виступив в актовій залі МДУ імені М. в. Ломоносова в рамках Всеросійського фестивалю науки і поділився своєю думкою про технології блокчейн і першої цифрової валюті.