За повідомленням новинного сайту, стало відомо, що незабаром всі власники Биткоина повчать безкоштовно токени Bitcoin Dollar (BTD). Користувачі, на рахунках яких 28 лютого 2018 року буде перебувати криптовалюта Bitcoin, стануть володарями цифровий валюти BTD, характерною особливістю якої є інтегрована смарт-контрактна система. Протягом 45 днів користувачам необхідно буде запитати нарахування кріптовалюти.

На своїй веб-сторінці розробники цифрового сертифіката оголосили, що їх криптовалюта є найбільш безпечною і надійною, приватної і зашифрованою. Засновники проекту, які прагнуть поліпшити технологію Биткоина, планують запустити новий блокчейн з допомогою спеціального SPLIT-процесу. У свою чергу Bitcoin Dollar буде володіти наступними показними особливостями:

-Інтеграція двох алгоритмів майнінгу: POW (Proof-Of-Work) і POS (Proof-Of-Stake). Це запобіжить зловживання або контроль мережі з чиєї-небудь сторони.

-На основі смарт-контрактного блокчейна BTD можна буде випускати нові цифрові валюти і поширювати їх. Між тим у користувачів з’явиться можливість реалізації додатків на базі смарт-контрактного блокчейна. Це забезпечує криптомонете цінність і функціональність.

-Підтримка всіх видів DApp, включаючи Zero Knowledge Proof, а також міжблочні атомарні транзакції. У довгостроковій перспективі планується розробка і запуск торгової платформи для обміну цифрових токенів.

-Процес майнінгу монет в блокчейне Bitcoin Dollar буде реалізований таким чином, щоб не можливо було добувати криптовалюту з допомогою потужних майнінг-центрів, побудованих на ASIC-пристроях.

Замість того, щоб масштабувати мережу Биткоина для зростаючого числа користувачів, розробники Bitcoin Dollar пішли по шляху створення «виправленого» децентралізованого Биткоина BTD. У свою чергу це дозволить зробити цифровий спосіб надсилання грошових платежів більш доступним для користувачів по всьому світу.

Таким чином, всім користувачам, що мають Bitcoin, будуть нараховані токени Bitcoin Dollar за ставкою 1 BTC = 1 BTD. Згідно з даними веб-сайту розробників, зараз про підтримку кріптовалюти, після її запуску, заявили 20 криптобирж та гаманців, таких як Binance, BitBay, Bittrex, Coinbase, HitBTC, Huobi Pro, OKEx, Poloniex та ін.

На початковому етапі команда Bicoin Dollar включала в себе компанію ZERO і затятого критика майнінгу Биткоина Bethe Funder Lao Tang. Надалі до команди приєднався провідний розробник Ex googler і Blockchain Robotic Мартін Шелдон, а також команда з п’яти ентузіастів, які ведуть роботу над розробкою і просуванням кріптовалюти. Більш докладні деталі проекту Bitcoin Dollar доступні за цим посиланням.