Влада Південної Кореї розслідує можливе інвестиційне шахрайство в Сеулі, за участю в якості ключової фігури-Shinil Group. Нібито, Shinil Group обіцяла інвесторам виплатити золотом, що знаходяться на затонулому 113 років тому і знайденому не так давно броньованому крейсері “Дмитро Донський”. За словами представників компанії, у них була достовірна інформація про те, що судно було завантажено золотом на суму 131 млрд.доларів США.

Для того щоб спонукати інвесторів придбати криптовалюту компанії, Shinil Group нібито обіцяла зробити виплати золотом, знайдені на затонулому крейсері. У ході подібного шахрайства, компанії вдалося залучити близько 60 млрд. вон, що еквівалентно 53,7 млн. доларів США. Кількість інвесторів перевищила 100 тис. осіб.

Відомо, що в рамках розслідування, правоохоронні органи Сеула притягнули до відповідальності і Ю Цзи-бія – керівника сінгапурської філії Shinil Group. Імовірно, саме його команда розповсюдила повідомлення, що на знайденому кораблі знаходиться дорогоцінний метал. Є також інформація, що раніше, Ю Цзи-бія був засуджений за шахрайські дії з нерухомістю і на сьогоднішній день знаходиться у В’єтнамі, щоб уникнути розслідування.

Влада також розслідує, чи намагалися підозрювані з групи Shinil отримати прибуток від коливань цін на акції південнокорейського виробника. Так, 17 липня акції зросли на 30%.