Детейлінг (від англ. detailing) – поняття, що об’єднує комплекс послуг по догляду за інтер’єром і екстер’єром автомобіля. При вживанні слова “детейлінг” мається на увазі максимально якісний сервіс, зачіпає кожен сантиметр автомобіля. В процесі детейлінгу застосовується величезна кількість різноманітних матеріалів та інструментів, в основному, призначених тільки для професіоналів.

В результаті автомобіль буде виглядати новим, а іноді навіть краще (додається блиск, захисні властивості). Детейлінг продовжує життя і привабливість автомобіля, а це позначається і на його вартості.

У Тернополі найкращим та найсучаснішим детейлінг центром по праву можна вважати – Вірус детейлінг Тернопіль.

Детейлінг екстер’єру

У поняття детейлінг екстер’єру включені всі технологічні процеси, пов’язані з доглядом, відновленням, захистом зовнішнього вигляду автомобіля, починаючи від легкої мийки, закінчуючи глибоким відновленням і ремонтом вм’ятин. При цьому існують різні програми, що включають в себе набір послуг, необхідних для конкретного випадку.

Детейлінг позначає максимально якісний сервіс, адже, на відміну від звичайної полірування або мийки, детейлінг відрізняється вдумливим обережним підходом і увагою до деталей. У процесі роботи з екстер’єром детейлер обов’язково очистить пензликом важкодоступні місця, обробить хром, зверне увагу на кожну дрібницю, з яких складається загальний вигляд автомобіля. Саме це дозволить у підсумку отримати чудовий результат.

Завдання детейлінгу екстер’єру – надання зовнішнім виглядом автомобіля максимально привабливого вигляду, мінімальне нанесення шкоди лакофарбовому покриттю у процесі відновлення та створення тривалого захисту отриманого результату.

Детейлінг інтер’єру

У поняття детейлінг інтер’єру включені всі технологічні процеси, пов’язані з очищенням інтер’єру. Від хімчистки шкіряних сидінь і вологого очищення стелі до очищення ніші запасного колеса. В процесі детейлінгу інтер’єру буде порушено кожен сантиметр, незалежно від матеріалу: пластик, скло, шкіра і т. д.

Основна перевага детейлінгу – чудовий кінцевий результат і акуратний вдумливий підхід: за рахунок дотримання всіх технологічних процесів і сертифікованої хімії навіть після проведення вологого хімчистки інтер’єру Вам не доведеться їздити кілька днів на целофанових пакетах, закривають не просушені сидіння та підлога, дихати різкою, дешевою хімією. Детейлінг піклується про комфорт і здоров’я своїх клієнтів.

Завдання детейлінгу інтер’єру – максимально очистити салон та багажник автомобіля, надати заводський вигляд, прибрати сторонні запахи, пил і бруд, відновити і захистити пластик, шкіру та тканину. Після детейлінгу інтер’єру Ви будете дихати свіжим повітрям, а не скупчилася в тканини пилом.

Історія появи поняття детейлінг

Як би дивно це не звучало, але історія автомобільного детейлінгу бере свій початок ще до появи першого автомобіля. З розвитком технологій, матеріалів і потреб автомобільний детейлінг набирає популярність у всьому світі. Все більше людей, намагаючись описати свою працю і детальний підхід до процесу, застосовують це слово.

Детейлінг сьогодні

Детейлінг сьогодні – послуга, що межує з мистецтвом, поширена в багатьох країнах і містах. У кожної країни є специфіка детейлінгу, свої звичні матеріали і підходи, своя філософія і історія. Індустрія товарів для детейлінгу розвивається стрімко – виробники покриттів з кожним роком покращують свої технології. Товари, які раніше можна було купити тільки під замовлення, сьогодні продаються вільно і завжди є в наявності.