Особи, зазначені у списках санкцій США, Великобританії, Євросоюзу і Ради Безпеки ООН, не зможуть взяти участь ні в одному з раундів закритого ICO проекту Telegram Open Network.

Організатори первинного пропозиції монет Telegram вирішили виключити потенційних інвесторів, які підпадають під міжнародні санкції ЄС і США, зі списку тих, кому дозволено брати участь у будь-якому раунді фінансування Telegram Open Network (TON) ICO. Згідно з договором купівлі-продажу токенів Gram, заборона поширюється також на їх найближчих родичів — дітей, подружжя, батьків, братів і сестер.

Крім того, інвестувати в TON заборонено громадянам і жителям будь-якої держави, країни, території або іншої юрисдикції, на які Сполученими Штатами накладено ембарго (Крим, Куба, Іран, Північна Корея і Сирія). Спроби приховати свою причетність до перелічених вище списками приречені на провал, оскільки всі потенційні інвестори повинні пройти процедуру «дізнайся більше про свого клієнта», надавши копію паспорта, інформацію про місце проживання, рекомендацію банку і т. п.

В угоді між Telegram Group Inc. і інвестором також зазначається, що покупець токенів не має права використовувати їх для порушення режиму санкцій або з метою відмивання грошей, а також фінансування тероризму.

«Будь-яке незаконне використання кріптовалюти Gram недобросовісними учасниками може порушити нормативні акти, прийняті у Великобританії, США та інших країнах, спрямовані на боротьбу з фінансуванням тероризму та відмиванням грошей, що може серйозно вплинути на глобальну репутацію TON», – йдеться в документі.

Telegram Group Inc. зареєстрована на Британських Віргінських островах. У першому закритому реченні токенів Gram, який відбувся в лютому, TON привернув 850 мільйонів доларів. В даний час Telegram проводить другу закриту предпродажу, прагнучи залучити в два рази більше, ніж у першому турі.