Samsung почала масове виробництво інтегральної мікросхеми (ASIC) у партнерстві з непізнаною китайської майнинговой компанією. Про це повідомляє канал «The Bell» в Південній Кореї, посилаючись на неназвані офіційні особи Samsung в якості джерела.

Samsung має намір почати масове виробництво ASIC в цьому місяці, для поширення китайською фірмою, додає він. Чутки про перспективи Samsung у сфері майнінгу відносяться до минулого жовтня, коли компанія представила обладнання для майнінг біткойн, що складається зі старих Android-смартфонів на конференції розробників у Сан-Франциско.

Звіти були дещо суперечливими, і неясно, чи має компанія багато партнерств в роботі. У грудні, Інвестор, ще один канал у Південній Кореї, повідомив, що Samsung співпрацює з російською компанією по виробництву біткойнів під назвою Baikal для виробництва ASIC, виробництво якої повинне початися в січні.

Перехід Samsung до виробників процесорів для криптомайнинговой промисловості знаменує собою розширення існуючих чіп-продуктів, на які, за повідомленнями, припадало понад 60 відсотків операційних доходів в 2017 році. Якщо це буде підтверджено, то участь компанії в майнинге викличе серйозну конкуренцію існуючим лідера, що перебуває в Китаї Bitmain, який стверджує, що утримує понад 70 відсотків частки ринку.

Користувачі Twitter швидко відзначили, що чистий розмір напівпровідникового заводу Samsung надасть фірмі автоматичне перевагу.