Уряд Філіппін, на сьогоднішній день займається видачею великої кількості ліцензій на роботу криптовалютных торгових майданчиків. За словами представника Кагаянской економічної зони, інтерес до отримання ліцензій перевершує всі очікування. Вже 17 компаній повністю заплатили за отримання права на відкриття кріптобіржі і ще 19-знаходяться на стадії розгляду. Зазначимо, що влада Кагаянської економічної зони, таким чином планують заробити 68 млн.доларів США.

Раніше було оголошено про випуск 25 ліцензій на фінансові технології та випуск офшорної віртуальної валюти. Дозволи дозволять ліцензіатам вести діяльність в області криптовалют і блокчейна.

За даними агентства новин Філіппін, головний виконавчий директор Рауль Ламбино заявив про те, що 17 офшорних віртуальних компаній вже повністю оплатили заявки на одержання ліцензії. У свою чергу 19 компаній, знаходяться в процесі розгляду. Минулого тижня, дана ліцензія була видана в тому числі і компанії Liannet Technology Ltd., яка є дочірньою від Apsaras Group. Це була друга за рахунком видана ліцензія. Найпершою ж, місяцем раніше, ліцензію надали Гонконзькій компанії Golden Millennial Quickplay Inc.

Рауль Ламбино зазначив, що іншими компаніями, які здійснили оплату за отримання ліцензії, є: Formosa Financial Holdings, Sino-Phil Economic Zone Agency Development and Management Corp., Asia-Pacific International Ltd., Hong Kong Yuen Shing-Hong Ltd., Tanzer Inc. і Rare Earth.

За словами Ламбіно, видача ліцензій на кріптовалютную діяльність вже сьогодні дозволила заробити більше, ніж на 50% в порівнянні з показниками 2017 року.