Лідери провідних світових економік призначили фінальну дату для висунення пропозицій щодо регулювання криптовалют.

В ході свого виступу в цей вівторок після зустрічі міністрів фінансів на саміті G20 в Буенос-Айресі голова центрального банку Аргентини Федеріко Штурценеггер повідомив, що присутні на зустрічі представники країн «двадцятки» прийшли до висновку, що кріптовалюти необхідно вивчати, а вже після цього регулювати.

Разом з тим під час конференції він зазначив, що всі зацікавлені країни повинні представити свої пропозиції до липня цього року.

«У липні у нас повинні бути дуже предметні та конкретизовані пропозиції не з приводу того, що ми збираємося регулювати, а з приводу того, які дані нам знадобляться», – заявив Штурценеггер.

Не всі держави, що входять в G20, що мають намір брати участь в подальшій дискусії. Так, у понеділок президент центрального банку Бразилії Ілан Голдфайн повідомив, що в його країні кріптовалюти регулюватися не будуть. Бразилія не зобов’язана дотримуватися директив G20 щодо криптовалют та інших питань.

Винесення сьогоднішнього рішення багато в чому сприяли представники держав, які бажають регулювати кріптовалюти, а саме Франції, Німеччини, США і Японії.

Вони закликають розглянути кріптовалюти в розрізі впливу на злочинність, інвесторів і світову економіку. У той час як представники Франції та Німеччини стверджують, що цифрові активи несуть значні ризики для інвесторів, американські і японські чиновники найбільше побоюються того, що вони будуть використовуватися для ведення незаконної діяльності.

Незважаючи на це, представники «двадцятки» погоджуються з тим, що кріптовалюти не несуть загроз для фінансової стабільності в світі, про що у своєму посланні написав голова Ради з фінансової стабільності Марк Керні.