В даний час лабораторія почала застосовувати технології на основі штучного інтелекту AI, які вже використовуються в ігровій платформі Star Trek: Bridge Crew.

Нещодавно з’ясувалося, що на даний момент підрозділ Ubisoft займається вивченням технології блокчейна стосовно до своїх ігор. Своїм коментарем поділилася директор компанії за напрямом Insights and Trends Лидвин Сауер:

«Така технологія, як блокчейн, дозволить гравцям збирати реальні цифрові предмети колекціонування, які не можливо буде підробити. Вони також будуть належати користувачам зі 100-відсотковою гарантією. До того ж блокчейн забезпечить нашим гравцям найвищу ступінь захищеності від крадіжки».

Зараз геймери використовують інноваційну технологію в основному для майнінг криптовалют. Однак компанія Ubisoft постарається змінити сформовану ситуацію, запропонувавши нові потенційні варіанти її використання. Далі Лидвин Сауер заявила наступне:

«Зараз ми займаємося активним пошуком різних способів застосування блокчейна. Зокрема, ми розглядаємо питання застосування можливостей нової технології для створення вторинного ринку відеоігор».

Повідомляється, що пані Сауер розкриє всі деталі основного напрямку експериментального підрозділу Ubisoft на заході DICE 2018.