Компанія General Bytes, що є одним з найбільших постачальників Bitcoin-банкоматів в світі, справила установку десяти нових кріптовалютних пристроїв типу ATM, на території Празького метрополітену. Тепер, люди мають можливість купувати криптовалюта, в одному з найбільш завантажених метро Європи. Необхідно відзначити, що щодня, Празький метрополітен пропускає понад 1,6 млн. Чоловік.

Пристрої для покупки кріптомонет BTC, були встановлені на таких станціях як Můstek, Nádraží Veleslavín, Dejvická, Florenc, Černý Most, Zličín, Pankrác, Flora, Skalka і Hlavní Nádraží. На офіційному сайті метрополітену можна знайти детальну інформацію, про місце розташування автоматів.

Швидше за все, автомати для покупки криптовалюта будуть користуватися попитом у регіоні. Справа в тому, що столиця Чехії вважається досить розвиваються кріптовалютним центром. Наприклад, тут знаходиться кілька великих компаній, що працюють в індустрії цифрових валют. В тому числі, однією з таких компаній є ATM.

Уряд Чехії доброзичливо ставиться до поширення кріптоактівов. На відміну від інших держав, політика Чехії щодо криптовалюта, не має на увазі регулювання віртуальних валют. У минулому році, Національний банк країн і зовсім опублікував доповідь, в якому говорилося про те, що боятися криптовалюта не варто.

Компанії, що працюють в країні, поступово додають можливість оплати цифровими активами. Наприклад, інтернет-магазин Alza додав можливість здійснення платежів в цифрових валютах і встановив два BTC-банкомату в виставковому залі компанії. Крім цього, не так давно, найбільший постачальник електроенергії оголосив про те, що буде приймати платежі в Bitcoin.

Після новини про появу Bitcoin-банкоматів в метрополітені Праги, загальна кількість подібних пристроїв в країні збільшилася до 46. При цьому 27 банкоматів знаходяться в столиці. Велика частина пристроїв була зроблена компанією General Bytes.