У мережі биткоін відбувся «експериментальний» хардфорк Super Bitcoin

12 грудня в мережі першою кріптовалюти биткоина на блоці 498 888 відбувся черговий хардфорк Super Bitcoin, реалізований китайськими розробниками під гаслом Make Bitcoin Great Again. Пост про це було опубліковано в Twitter-акаунті Super Bitcoin.

Super Bitcoin передбачає збільшення розміру блоку до 8 Мб, інтеграцію Lightning Network, технології Zero-knowledge proof (докази з нульовим розголошенням) і смарт-контрактів.

За словами розробників, ці ідеї — найбільш популярні у биткоин-співтоваристві. В той же час вони підкреслюють, що хардфорк носить експериментальний характер.

«Будь ласка, не забувайте, що це лише експеримент. Ми всього лише реалізуємо пропозиції, які висуває биткоин-співтовариство», — написали вони.

Загальний обсяг емісії Super Bitcoin складе 21 210 000 млн монет. У це число входять отримані в ході премайна 210 000 монет, які будуть використовуватися для заохочення ранніх розробників та інвестування в екосистему Super BTC.

Також стверджується, що підтримати нову криптовалюту готові майнінг-пули f2pool і ВТСС і кілька бірж, у тому числі OKEx, HitBTC і Yobit.

Нагадаємо, що інший хардфорк під назвою Lightning Bitcoin повинен відбутися на блоці 499 999.