У мережі биткоина відбувся хардфорк Bitcoin Diamond

Сьогодні, 24 листопада, в мережі біткойн відбувся хардфорк Bitcoin Diamond, ініціаторами якого стала група анонімних розробників.

У твіттері проекту з’явилося повідомлення про те, що хардфорк відбувся на блоці 495866 і нову криптовалюту вже підтримує 28 бірж, включаючи OKEx, CEX.com та інші відносно невеликі та маловідомі торгові майданчики. Криптовалюта торгується під тікером BCD.

На сайті біржі OKEx 22 листопада був опублікований пост про прийдешнє додаванні BCD в лістинг торгової площадки і про нарахування нової криптовалюти згідно з балансом біткойн на гаманцях користувачів у співвідношенні 1:10 (1 BTC = 10 BCD), оскільки обсяг емісії Bitcoin Diamond в десять разів більше максимальної пропозиції першій криптовалюти.

На маловідомій біржі AEX криптовалюта Bitcoin Diamond торгується в районі 0.009 BTC (трохи більше $70). Особистості розробників Bitcoin Diamond невідомі, проте відомо, що їх всього троє: “EVEY”, “007” та ще один чоловік, який не розкрив псевдонім.

Bitcoin Diamond не має сторінки на GitHub і раніше жодна торгова майданчик не додавала ф’ючерси на новий форк.

За словами розробників, від першої кріптовалюти Bitcoin Diamond відрізняється збільшеним в десять разів максимальним об’ємом емісії, розміром блоку в 8 Мб, а також іншим алгоритмом майнінгу (оптимізований X13; розрахований на GPU). Також на сайті проекту зазначено, що в Bitcoin Diamond реалізований захист від повторного відтворення та підтримка SegWit.

Розробники обіцяють незабаром опублікувати код на GitHub, але в офіційному Telegram-каналі активність майже відсутня.

В зв’язку з забороною ICO китайською владою, багато розробники розглядають створення форків біткойн в якості нової моделі залучення коштів, користуючись популярністю оригінального біткойн і бажанням його власників отримати відповідну кількість нових монет.