Творець Tron [TRX] Джастін Сан представив секретний проект - Project Atlas

 

Джастін Сан, засновник Tron Foundation, оприлюднив секретний проект. Спільнота Tron з нетерпінням чекало оголошення. Джастін Сан сказав:

«Нарешті, я хотів би сказати кілька речей про нашому проекті, нашому секретному проекті, що тепер ми називаємо його «Атлас» після придбання BitTorrent».

Проект Atlas – це інтеграція BitTorrent і Tron. Фонд завершив початкові обчислення і оновлять «дорожню карту» протягом наступних трьох місяців, і деталі, що відносяться до неї, будуть опубліковані до кінця серпня.

Фонд вивчає можливість поліпшення протоколу BitTorrent з допомогою протоколу Tron, щоб прискорити його і продовжити термін служби BitTorrent. Вони націлені на поліпшення нинішнього альтруїзму з інтеграцією мережі Tron в BitTorrent. В даний час немає стимулів для людей, які завершили завантаження, щоб продовжувати роздавати.

Фонд має намір розширити винагороди людям, які роздають файли, вливаючи більше ресурсів в екосистему Торрент. Мережа Tron буде служити онлайн-протоколом для Project Atlas. BitTorrent стане найбільшим додатком в мережі Tron, яка дозволить Tron перевершити Ethereum на щоденних транзакцій, а також стати найбільш впливовим громадським блокчейном в світі. Він також створить шлюз для 100 мільйонів користувачів BitTorrent у всьому світі, який стане частиною екосистеми Tron.

Більше того, інтеграція налаштована на додаток до глобальної платіжної системи та врегулювання онлайн-контенту. Творці контенту зможуть досягти 100 мільйонів користувачів без будь-яких посередників у децентралізованої мережі.

Засновник і генеральний директор Tron Foundation сказав:

«З сьогоднішнього дня Трон увійде в нову фазу розширення нашої нинішньої екосистеми. Ми вдячні за те, що ми досягли в минулому, і ми з нетерпінням чекаємо, майбутнього».