Бажаєте купити відновлені турбіни?

Турбо вест є офіційними дистриб’юторами турбін найбільших світових виробників – Honeywell Turbo Technologies (Garrett), Cummins Turbo Technologies (Holset) і німецької компанії BorgWarner TurboSystems (Schwitzer, KKK).

Крім прямих поставок з заводів, ми також маємо хороші складські запаси по іншим виробникам – MHI і IHI.Ми пропонуємо турбіни для спортивних, легкових, вантажних автомобілів, для будівельної та сільськогосподарської техніки, катерів, а також для двигунів спеціального призначення. Також пропонуємо купити оригінальні серцевини для турбокомпресорів, заводські ремкомплекти і повний спектр оригінальних запчастин для турбін.

Ми продовжуємо розвивати дилерську мережу по збуту турбін Garrett, Holset і BorgWarner (Schwitzer, KKK), MHI, IHI, а також займається постачанням і реалізацією якісних відновлених б / у турбін в Україні і запрошуємо до співпраці сервіс-центри і автомагазини України.

Для оптовиків у нас – спеціальні умови як за цінами, так і по оплаті. Ви можете відправити нам свої пропозиції, скориставшись інформацією в розділі «Контакти».

Увага! Якщо ви знайшли десь ціну дешевше – дайте нам знати, для вас зробимо СПЕЦІАЛЬНА пропозицію.