Tether відповіли на звинувачення на свою адресу

Після місяця мовчання одна з найбільших криптобирж світу Bitfinex і Tether, яка емітує «забезпечене» доларом криптовалюту, відповіли на звинувачення, які звучать на їх адресу.

У заяві, розісланій по електронній пошті, спікер обох компаній Ronn Torossian, вибухнув питаннями до тих, хто поширює сумніви про їх фінансової спроможності. Він написав, що «це не витримує жодної критики». Bitfinex знаходиться на шляху становлення, як найпрозоріша криптобиржа в індустрії.

Особливо його обурила серія матеріалів про Bitfinex від анонімного блогера в Medium і ролики в Youtube.

«Хто цей найбільший критик Bitfinex?», — задається питанням Ronn. Псевдонім, блогер, який завдає тінь на біржу без єдиного ознаки свого існування. Також він додав:

«У той час як хтось лобіює поглинання компанії і атакує з-за спини під приводом анонімності – другий змушений відповідати про мотиви першого»

Torossian розповів, що команда Bitfinex складається з сильних управлінців: CEO Jan Ludovicus van der Velde, CSO Phil Potter і CFO Giancarlo Devasini.

У листі зазначено, що Tether є пов’язаною компанією з Bitfinex.

Torossian спробував спростувати сумніви про фінансові резерви компанії. Повний аудит «буде оприлюднений, як тільки це стане можливим». Він зазначив, що аудиторський звіт від 15 вересня виявив у компанії $442,9 мільйонів готівки, якою повністю забезпечений токен Tether. Раніше ми повідомляли про те, що Tether регулярно випускає в оборот додаткові токени.

Проте, аудитор Friedman LLP висловив застереження про те, що рахунок, на якому знаходиться готівку, відкритий на ім’я попечителя, і Friedman не впевнений, що у піклувальника і Tether є договір про використання цього рахунку.

Також Friedman повідомив, що не була проведена оцінка умов використання банківського рахунку і не перевірялася здатність Tether перевести ці кошти і чи були кошти на рахунку заставою для забезпечення токенів.

Ronn Torossian розповів, що компанія активно співпрацює з правоохоронними органами, які розслідують зникнення $30 мільйонів.

Як бачимо: питання до Tether нікуди не поділися. Залишається чекати публікації аудиторського висновку, але з коментарів аудиторів стає ясним, що він не дасть відповіді на всі питання.