В основі своїй мережі компанія використовує технології Hyperledger Fabric. Нова система взаємодіє з кореспондентськими рахунками банків усередині банків. На даний момент перевіряється відповідність системи вимогам регулювання, безпеки і приватності даних.

Як відзначає Глава департаменту досліджень і розробки SWIFT Дамієн Вандервекен (Damien Vanderveken), випробування має виявити сильні сторони, а також обмеження від переходу на нову розподілену систему.

«Тестова «пісочниця» дозволяє нам контролювати доступ, виявити переваги для користувачів, розділяти конфіденційні дані і зберігати їх у безпечних місцях, підтримувати відповідність законодавству і зберігати приватні ключі аутентифікації в системі SWIFT»

Завдяки передовій технології у SWIFT з’являться нові функції, але частина старих може бути тимчасово не доступна. Компанії вдалося домогтися серйозного прогресу в цьому напрямку за рік. Тести показують, що завдяки використанню розподілених мереж банки здатні виконувати транзакції в режимі реального часу.

Також децентралізовані мережі дозволяють здійснювати повний аудит транзакцій, що показують поточний і очікуваний баланс, дозволяють ідентифікувати боку, генерують дані, необхідні для звітності перед регулюючими органами