Студентам розкажуть про блокчейн і биткоин

У цьому навчальному році студенти деяких російських вузів зможуть відвідувати спецкурси та майстер-класи, присвячені криптовалютам і блокчейну. До списку університетів-новаторів увійшли ВШЕ, МДУ, Місіс, МФТІ і СПбГЭУ. Про це повідомляє Russia Today.

В МДУ студентам економічного факультету розкажуть про блокчейне. Технологію розглянуть з точки зору її застосування у фінансовій сфері. «Відразу для декількох програм у нас будуть проходити майстер-класи – для цього ми запрошуємо представників індустрії», – розповів Сергій Студніков, член керуючої ради магістерської програми «Фінансова аналітика».

При цьому прес-служба іншого факультету обчислювальної математики і кібернетики – запевняє, що «готувати фахівців за блокчейну – не потрібне заняття».

В НДУ ВШЕ тему блокчейна розкриють запрошені експерти в рамках кількох лекцій. Вони входять в курс «Фінансові технології».

У СПбГЭУ про криптовалютах і блокчейне розповість новий підручник по банкам, фінансів і фінансових ринків.

У Московському фізико-технічному інституті (МФТІ) студенти будуть вивчати IT-складову блокчейна. Керівництво інституту запевняє, що студенти та роботодавці виявляють великий інтерес до цього напрямку: «На цей рахунок ідуть замовлення від індустріальних партнерів. Наприклад, Ощадбанк з нами працює».

В Асоціації блокчейна і криптовалют (РАБИК) вважають, що попит на блокчейн-фахівців буде постійно зростати.