Представники криптовалютного стартапу BitGo заявили про те, що планують додати на свою платформу криптоактив ZCash. Варто сказати, що цифрові активи, орієнтовані на конфіденційність даних, об’єднані на даній платформі. Вона пропонує гаманець з кількома продуктами і послугами за зберігання цифрових активів. Платформа орієнтована як на «рядових користувачів, так і інституціональних клієнтів. Тільки за минулий тиждень, на BitGo була додана підтримка 57 криптоактивов.

За словами представників компанії, їх клієнти отримають можливість зберігати криптовалюту ZCash з максимальним ступенем безпеки. Головний технічний директор BitGo, Бен Чан заявив про те, що ZCash дозволяє забезпечити природний підхід для платформи, так як вони обидва орієнтовані на захист конфіденційності даних, безпека, а також передові технології. Крім цього, він зазначив, що нові цифрові активи додаються на платформу після того, як був помічений явний інтерес до них з боку інституціональних клієнтів.

Бред Міллер, який є одним з ключових розробників ZCash, зазначив наступне:

«Підтримка їх активу платформою BitGo дозволить інвесторам без будь-яких проблем здійснювати переклад та отримання кріптовалюти. Крім цього, транзакції будуть відрізнятися безпекою.»

Також він заявив, що команда екосистеми компанії ZCash, а також розробники з BitGo працювали спільно, з метою забезпечення гарантії того, що новий актив був правильно інтегрований і проблем з його використанням на платформі – не виникне.

Раніше стало відомо, що компанія BitGo подала заявку на те, щоб створити свій власний проект по зберіганню криптовалютных активів. Поки залишається незрозумілим, коли саме проект буде запущений, але віце-президент з маркетингу, Кларисса Горовіц зазначала, що робота в цьому напрямку вже ведеться.