Стали відомі імена перших у світі биткойнових мільярдерів

Брати близнюки Тайлер і Кемерон Уинклвосс, які звинувачували Марка Цукерберга в тому, що він вкрав у них ідею Facebook, виявилися першими в світі» биткоиновыми мільярдерами. Поява перших биткоиновых мільярдерів – важливий сигнал для затвердження спірного активу.

Вінклвосс купили биткоины на гроші, виграні у Цукерберга в суді. У 2008 році він виплатив їм $65 млн у рамках мирової угоди, а в 2013 році вони купили криптолювалюту на $11 млн, коли один биткоин коштував $120.

За даними Telegraph, вони володарі «приблизно 1% всіх биткоинов у світі».

«Вважається, що це перший мільярд, зароблений на криптовалютных інвестиції, знаковий момент для спірного активу», — пише The Telegraph.Їх стан оцінюється приблизно в 100 тис. биткоинов.

Ставка у розмірі 11 млн доларів (£8 млн) на Біткойн, зроблена Тайлером і Кемероном Уинклвоссами більше чотирьох років тому, перетворила їх у мільярдерів.

«Біткойн» минулого тижня досяг 11 395 дол. США, що підхльоснуло бум, який розпочався рік тому, і різко прискорився в останні дні, незважаючи на безліч попереджень про загрозу фінансової нестабільності і очевидних ознаках фінансової піраміди.

Зростання биткоина зробив мільйонерами багатьох його прихильників, але близнюки Уинклвосс вважаються першими публічними фігурами, які змогли заробити на цьому понад 1 млрд доларів.

Можливо це додасть нової валюті презентабельності в очах обивателів.