Схвалена заявка на створення криптобіржі Bank of America

На початку грудня другий за розміром банк США — Bank of America (BOA) отримав патент, який дозволить їм створити криптовалютную біржу. Концепція BOA передбачає створення обмінної платформи з трьома видами рахунків, де користувачі та бізнес зможуть безпосередньо обміняти активи.

5 грудня патентний офіс США видав Bank of America патент, що дозволяє створити криптовалютную біржу. Патент дає можливість відкривати три види криптовалютных рахунків на платформі. Перший тип рахунків – для зберігання цифрових активів користувачів. Другий і третій тип рахунків передбачені для бізнесу – так звані «плаваючі рахунку», які дають можливість швидкого обміну цифрових валют.

За останні кілька років BOA стало одним з найактивніших фінансових установ у сфері блокчейна і криптовалют. Минулого літа компанія оформила понад 20 патентів, які знаходяться у сфері публічних і приватних блокчейнов. Патент криптобиржи проходить під назвою «Криптовалютная трансформаційна система».

Однак, не варто вважати Bank of America доброзичливим і прогресивним банком. У мережі досить багато повідомлень про те, як це фінансова установа закривало рахунки своїм клієнтам, якщо вони використовували їх для торгівлі криптовалютой або, на думку банку, були пов’язані з блокчейном.

Залишається сподіватися, що останній схвалений патент, що дозволяє створити криптобиржу, вказує на зміну думки керівництва Bank of America. Можливо, в найближчому майбутньому ми побачимо нову платформу.