Близько тих людей, які страждають кріптонаркоманіей і не можуть уявити своє життя без торгівлі цифровими валютами, можуть знайти допомогу в першій в історії кріптовалютной клініці, яка почала свою роботу в Великобританії. Варто сказати, що замкова лікарня в Крейга, (Шотландія) створила курс лікування, для тих, у кого є залежність від криптовалюта. Інформація про існування такого медичного закладу з’явилася сьогодні в виданні Evening Standard.

Курс лікування був опрацьований провідними фахівцями в галузі психології та психіатрії. На їхню думку, торгівля цифровими валютами може бути однією з форм поведінкової залежності. Люди, які повинні пройти курс лікування, можуть щохвилини відслідковувати коливання ринку криптовалюта. Розроблена програма лікування, досить схожа з тією, яка використовується для людей мають ігрову залежність. Таким чином, пов’язувати її з курсом лікування людей мають проблеми з наркотиками, не варто.

Терапевт Кріс Берн, що працює в цій клініці, раніше спеціалізувався на хворих мають проблеми з азартними іграми. За його словами:

«Високі коливання курсів, які спостерігаються на кріптовалютном ринку, можуть наносити серйозної шкоди психіці людини. В результаті сильних хвилювань, він повністю втрачає реальність. Наприклад, при серйозних коливаннях курсу біткоіни, кількість людей які отримують проблеми з психікою – збільшується. »

Цікаво те, що деякі лікувальні курси, наявні в клініці, очолює колишній азартний гравець і кокаїновий наркоман – Тоні Маріні. У коментарі з приводу діяльності медичної установи він сказав:

«Я бачу, що торгівля цифровими валютами є одним із способів втекти від себе, в інший світ. По всій видимості, таким людям не подобається той світ, в якому вони існують сьогодні. Першим етапом лікування в клініці є змусити себе приєднатися до точно таким же людям і взяти участь у груповій терапії. Дуже часто, наші пацієнти діляться своїми життєвими історіями. Це допомагає їм ідентифікувати один одного і в результаті зрозуміти, що вони є не самотніми. »

За словами представників клініки, на сьогоднішній день поки немає достовірної інформації, з приводу кількості людей мають кріптовалютную залежність. При цьому відомо, що працюють на цьому ринку близько 13 мільйон людей в світі.

Нагадаємо, що не так давно, уряд Великобританії обговорювало питання того, щоб прирівняти торгівлю криптовалюта до азартних ігор. Однак це обговорення робилося для того, щоб змінити систему оподаткування.