Криптовалютная компанія Services AlphaPoint запускає нову децентралізовану біржу. Вже сьогодні, реєстрація на новій платформі є доступною. Однак почати торги, користувачі зможуть тільки через кілька тижнів. Зокрема, криптовалютна біржа буде використовувати XRP в якості базової валюти. Генеральний директор Services AlphaPoint, Саліл Донде зазначив, що подібне рішення дозволить запропонувати клієнтам багато валютних пар, які виражені в третій за капіталізацією цифровій валюті.

Відомо, що нова криптовалютная майданчик запропонує для своїх клієнтів близько 15 торгових пар, в тому числі і тих, які представлені такими криптовалютными активами як XRP, Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Ethereum Classic, VeChain, ZCash, а також TrueUSD. Крім цього, в найближчі кілька місяців планується додати підтримку валютних пар з такими криптовалютными активами як NEO і ADA.

Торгова майданчик планує використовувати криптовалюту XRP в якості основи для швидкого переказу коштів з низькими комісіями за транзакції. Зокрема, Ripple дозволить забезпечити високу швидкість виконання розрахунків, що також є одним з важливих переваг для трейдерів.

Ця новина з’явилася через півтора місяці після того, як компанією AlphaPoint було оголошено про те, що вона успішно залучила 15 млн. доларів США, в першому раунді венчурного фінансування. Кошти були залучені через Galaxy Digital – комерційний криптовалютный банк, запущений мільярдером-інвестором Майком Новограцем.