Красиві дерева є основними експонатами в ландшафтному дизайні будь-якої території.
Якщо Ви бажаєте перетворити свою дачну ділянку, чому б не підібрати декоративні дерева для саду. Вони допоможуть швидко і ефектно створити затишну, екзотичну атмосферу.

Декоративні чагарники і дерева діляться на кілька видів: вічнозелені, декоративно-листяні і гарно квітучі.

Ніхто не заперечує, що у весняно-літній період дачна ділянка виглядає дуже гарно. Усюди зелені відтінки, яскраві фарби і багато-багато квітів роблять будь яку територію привабливою. Але так хочеться зберегти цю красу надовго. У цьому випадку вічнозелені дерева є кращим рішенням.
Великі сосни чи ялини садити на ділянці не рекомендується, а от про невеликі рослини подумати варто.
Всі види хвойних рослин прекрасно переносять обрізку, змінний клімат і навіть сильне зниження температур. Їх основна перевага полягає в тому, що за ними не потрібно практично ніякого догляду.

Декоративно-листяних рослин, які гідні зайняти місце на дачних ділянках, досить багато. Вони стануть прикрасою будь-якої ділянки і, при належному догляді і рясному поливі, радуватимуть господарів довгий час.

Декоративні дерева для саду — безпрограшний варіант для красивого, затишного і привабливого саду. Чому б не скористатися нашими порадами і не посадити на своїй території декілька декоративних рослин? Ви здивуєтеся, як швидко ваша ділянка стане набувати зовсім інший вигляд.

Посадити декоративні дерева — справа нескладна. Головне — дотримуватися основних правил і не лінуватися.

Розсадник та садовий центр «Еліт Флора» пропонує широкий вибір декоративних рослин.

Основною метою розсадника «Еліт Флора» є вирощування декоративних рослин високої якості. Наші клієнти завжди отримують якісний посадковий матеріал за конкурентноспроможніми цінами.

Розсадник «Еліт Флора» – це два широко розвинених напрямки виробництва рослин. Основним з них є вирощування рослин в ґрунті. У нас вирощуються різноманітні види і сорти декоративних рослин, штамбові і щеплені форми хвойних і листяних кущів і дерев, алейні рослини, ліани, крупноміри, ексклюзивні рослини, топіари, садові бонсаї і нівакі. Розмір наших хвойних рослин від 80 см до 3,5 м. Алейні дерева продаються в окружності від 8-10 см до 20-22 см, висота 3-5м. Викопування рослин проводиться спеціалізованою технікою.

Компанія «Еліт Флора» заснована у 2006 році в місті Городок, Львівської області. Площа становить близько 55 га. На більшій частині розсадника вирощуються хвойні рослини. Решта площі займають алейні дерева, крупноміри та топіарні форми. Асортимент рослин розрахований на будь-якого покупця і задовольнить вимоги всіх ландшафтних компаній.