Причини, що впливають сьогодні на курс Bitcoin

Ціна Bitcoin торкнулася позначки в 8 000 доларів в п’ятницю вранці (або в четвер увечері, в залежності від вашого часового поясу), дозволяючи флагманської криптовалюте перевірити ще один психологічний поріг, точно так само як він до цього пробував 5000 доларів США.

Ціна Bitcoin перевищила $8000

Всього за кілька днів до цього ціна Bitcoin торгувалася нижче 6000 доларів, але різка хвиля на ринку в середині тижня підняла Bitcoin на рівень, який він займав до падіння і, в кінцевому рахунку це його привело до нового рекордного максимуму в 8040 доларів США. В даний час ціна Bitcoin торгується в середньому по світу на рівні 7500 доларів США. Це відповідає капіталізації в розмірі 129.2 млрд. Доларів США.

3 фактори, що вплинули на курс Bitcoin

У той час як безліч факторів сприяють руху курсу вартості Bitcoin, три виділяються в якості основних рушійних сил цього положення:

1. Передбачуваний вхід на ринок Уолл-стріт

З тих пір, як регульований американський біржовий оператор СМЕ оголосив, що він додасть контракти на ф’ючерси Bitcoin до своїх пропозицій, аналітики підраховують дні до тих пір, поки Уолл-стріт не зробить свій перший великий вхід в екосистему криптовалют. Неспростовні дані свідчать про те, що видні інституційні інвестори з цікавістю спостерігають за ринком криптовалют — достатній інтерес підігріла Coinbase, яка запустила надання послуг Cryptocurrency custodial, спеціально призначені для інституційних інвесторів з більш ніж 10 мільйонами криптовалютных активів.

Пов’язано це з тим фактом, що інвестори Уолл-стріт стають все більш оптимістичними щодо публічно торгованих активів компаній, які входять в Bitcoin-інфраструктуру. Наприклад, багато компаній отримали значний вплив на ціну акцій після того, як вони заявили про свою підтримку криптовалют та повідомили про плани щодо їх реалізації.

2. Успішна модернізація протоколу

Хоча це не так значно вплинуло на Bitcoin, цей аргумент залишається досить яскравим фактором, що впливає на збільшення вартості. Цим фактором є завершення першої атомарної транзакції. Виконані з використанням технологій Лайтнінг-мережі, розробники Lightning Labs витратили перші Bitcoin, для того що б отримати Litecoin без всяких на те підстав і не залишивши записів про транзакції в одному з блокчейнов криптовалют. Як тільки мережа Lightning стане доступною, ця функція дозволить створити децентралізовані криптовалютные біржі.

3. SegWit2x

Нарешті, остання причина зростання, на думку деяких аналітиків полягає в тому, що незначний відсоток майнер продовжує сигналізувати про SegWit2x, хоча найбільш видатні прибічники хардфорка закликали до його скасування. Спенсер Богарт, керівник дослідження в Blockchain Capital поділився, що він вважає, що «якийсь капітал повертається з інших криптовалютных активів в Bitcoin, щоб упевнитися, що вони отримують монети по обидві сторони від вилки». Однак, хардфорк не відбувся — або, принаймні, ще не визначений. Це не заважає майнер, оновили свою версію свої сайти для підтримки нової вилки ланцюга сигналізувати про підтримку SegWit2x на блоці 494782.