Найбільші емітенти дебетових биткоин-карт оголосили про закриття цього продукту для нерезидентів США після того, як компанія Visa розпорядилася припинити підтримку відповідних платежів.

Розпорядження було направлено у четвер, 4 січня, на адресу платіжної платформи WaveCrest, клієнтами якої є кілька биткоин-компаній, включаючи BitPay, TenX, Bitwala і Wirex. Всі вони вже зробили заяви про припинення випуску та обслуговування карток.

Так, у заяві BitPay говориться, що компанія припиняє обслуговування клієнтів з країн Європи. Також наголошується, що WaveCrest при цьому не зміг надати достатньо часу для підготовки до таких змін.

Таким чином, кажуть в BitPay, усі акаунти власників карт закриваються, після чого компанія приступає до роботи по поверненню коштів користувачам. Також компанія продовжить пошук нових партнерів, які допоможуть їй повернути випуск дебетових карток для нерезидентів США.

У заяві Bitwala говориться, що компанія збирає екстреного засідання.

«Після оголошення, зробленого нашим емітентів карток від імені Visa Europe, карти Bitwala з сьогоднішнього дня відкликаються з обігу. Наша команда проведе екстрену зустріч з метою вирішити питання в найкращих інтересах власників карт».

Команда Wirex, наскільки відомо, повідомила своїх клієнтів про те, що трапилося через повідомлення в додатку.

Нагадаємо, в жовтні 2017 року про припинення обслуговування дебетових карток за межами Європейської економічної зони (EEA) повідомила компанія MasterCard.