Перша партія відеокарт AMD Vega 56 була миттєво розкуплена

Місяць тому один з найбільших розробників графічних архітектур AMD представила новий графічний процесор (GPU) Vega. Кілька днів тому в інтернет-магазинах з’явилися відеокарти на основі “полегшеного” чіпа лінійки – Vega 56.Перша партія відеокарт була розпродана за лічені хвилини.

28 серпня Vega 56 з’явилася на популярних онлайн-майданчиках Newegg і Ebay. Враховуючи величезний попит на графічні процесори з боку майнер та інформацію про лімітованої версії Vega 56 з-за виробничих проблем, продажу GPU закінчилися, толком і не встигнувши початися.

За словами користувачів, запас відеокарт, яким мали найбільші американські та західноєвропейські онлайн-магазини, виявився надзвичайно малий. Vega 56 (у двох варіантах) було розпродано протягом п’яти хвилин. Найшвидшим покупцям вона дісталася за рекомендованою ціною $399. Після того, як карти закінчилися, окремі європейські магазини на деякий час залишили можливість замовлення з терміном поставки через тиждень, але ціна збільшилася на $100.

За рахунок буму майнінгу криптовалют, продають відеокарти та інші пристрої компанії AMD і Nvidia вже отримали додатковий прибуток.

Тим не менш, представники AMD заявили, що розробники зосередяться на відеокартах для геймерів, оскільки в компанії не розглядають майнінг як довгострокову перспективу.