Про це свідчить заявка під назвою “Система прискорених транзакцій з використанням віртуальних валют”, опублікована Бюро по патентах і товарних знаків США 1 березня.

Згідно їй, PayPal пропонує метод, використовуючи який приватні ключі – рядки, що складаються з набору цифр та літер, які використовуються для передачі і управління криптовалютами, – можуть передаватися від покупця до продавця у конфіденційному порядку.

Завдання запропонованої системи – скоротити час передачі транзакції від клієнта до продавця шляхом усунення необхідності у передачі кріптовалюти через блокчейн, а значить і очікування включення транзакції в наступний блок. Щоб реалізувати це на практиці, PayPal пропонує створювати вторинні гаманці, зберігають окремі приватні ключі для покупців і продавців. Система буде передавати приватні ключі, що відповідають сумам покупок.

«Системи і методи, представлені в документі, дозволяють фактично ліквідувати час, який одержувач платежу змушений витрачати на те, щоб переконатися, що він одержить платіж у віртуальній валюті через транзакцію віртуальної валюти, шляхом передачі одержувачу платежу приватних ключів, включених в гаманці віртуальних валют і пов’язаних з визначеним обсягом віртуальної валюти, відповідним розміру платежу, зазначеному в транзакції віртуальної валюти», – йдеться в документі.

Раніше PayPal уклав угоди з кількома криптовалютными процесингами, що дозволяє мерчантам приймати биткоины через сервіс Payments Hub з 2014 року.

Також відомо, що співзасновник PayPal Пітер Тіль активно інвестує в биткоин через приналежну йому фірму Founders Fund.