За повідомленням деяких джерел, зокрема WCCFTech, компанія Nvidia звернулася до великих роздрібних мереж з проханням обмежити продаж відеокарт добувачам криптовалют.

Це зроблено з метою виправлення катастрофічного дефіциту графічних адаптерів, який спостерігається протягом останньої пари місяців. Відеоприскорювачі середнього рівня і вище відсутні на складах багатьох великих роздрібних мереж, а в разі їх появи у продажу дуже швидко розпродаються за ціною в два-три рази перевищує рекомендовану виробником.

«Зелений» чіпмейкер вважає, що його відеокарти повинні в першу чергу потрапляти до геймерам. Для виправлення ситуації, що склалася в компанії планують розширити продаж прискорювачів через власний сайт і запропонувати своїм роздрібним партнерам обмежити максимальний замовлення на дві карти на людину.

Тим не менш, Nvidia заявляє, що не може безпосередньо втручатися в бізнес партнерів, і вони вправі самі вирішувати слідувати цим рекомендаціям.

Німецький портал ComputerBase звернувся за роз’ясненнями до представників Nvidia і отримав наступний коментар:

«Для Nvidia геймери на першому місці. Всі дії, пов’язані з лінійкою продуктів GeForce, в першу чергу орієнтовані на нашу основну аудиторію. Для забезпечення того, щоб у наших клієнтів як і раніше була можливість безпроблемної купівлі відеокарт GeForce, ми рекомендуємо торговим партнерам прийняти відповідні заходи».