Південнокорейська криптовалютна біржа Bithumb повинна призупинити випуск нових віртуальних рахунків, у відповідність з політикою KYC. Дана вимога обумовлена тим, що торговельна площадка не уклала контракт з фінансовою установою в цьому році, як цього вимагають нові правила.

Саме тому, починаючи з сьогоднішнього дня, одна з найбільших корейських торгових майданчиків, більше не може випускати нові віртуальні рахунки для своїх клієнтів. “Заморозка” нових облікових записів не повинна відбитися на тих користувачів, які вже отримали віртуальні рахунки на біржі і внесли на них депозити, а також здійснювали зняття коштів.

Нагадаємо, що боротьба з анонімними рахунками почалася на початку цього року. Згідно з новими правилами, відповідним політиці KYC – торгівля може бути дозволена тільки для тих інвесторів, чиє ім’я на банківському віртуальному рахунку збігається з ім’ям облікового запису.

Згідно з даними звіту, який був опублікований сьогодні, криптовалютная біржа Bithumb намагалася продовжити контракт з Nonghyup Bank – одним із найбільших банків Південної Кореї. Однак запит на продовження був відхилений. Це рішення з боку банківської організації пояснюється побоюваннями щодо питань кібербезпеки біржі та захисту клієнтів.

Один з керівників Nonghyup Bank прокоментував дану ситуацію наступним чином:

«Ми вирішили не продовжувати контракт, так як біржа Bithumb все ще має проблеми, пов’язані з захистом даних і відмиванням допомогою торгового майданчика, грошових коштів.»

В результаті, на сьогоднішній день, Bithumb є єдиною найбільшою біржею Південної Кореї, яка не уклала контракт про партнерство з банками. Тим часом, Торгова площадка Coinone відновила контракт з Nonghyup Bank, а Upbit розширила співпрацю з промисловим банком Південної Кореї. У свою чергу, така кріптобіржа як Korbit, відновила співпрацю з Shinhan Bank.

Представники Bithumb пояснили ситуацію наступним чином:

“Ми плануємо вирішити дану проблему найближчим часом. Розібравшись з юридичними аспектами, ми зможемо незабаром надавати доступ до відкриття віртуальних рахунків.»