Журналісти з видання Der Tagesspiegel опублікували інформацію про те, що представники правової системи Німеччини, здійснять продаж вилученої криптовалюта на суму близько 12 млн. Євро.

Німецькі прокурори продадуть вилучену криптовалюта

Згідно з наявною інформацією, на реалізацію буде виставлено 1312 BTC, а також близько 1400 BCH, 1312 BTG, 220 ETH. Всі наявні в розпорядженні кріптомонети, були вилучені в рамках кримінальних справ.

Представники прокуратури заявили:

«Якщо взяти до уваги те, що криптовалюта піддаються ризикам через коливання курсів, ми змушені ініціювати їх терміновий продаж. Для здійснення продажу, буде притягнутий Bayern Central Cybercrime Office. »

Слід зазначити, що всі цифрові валюти, які є в розпорядженні представників правової системи Німеччини, були конфісковані в рамках кримінальної справи проти платформи Lesen und Lauschen. Відомо, що за час її роботи, незаконно було реалізовано понад 200 тис. Електронних і аудіо-книг. За наявними даними, користувачами даної платформи були як мінімум 30 тис. Чоловік. Керівництво даного проекту було заарештовано рік тому.

Конфісковані кріптомонети допоможуть економіці країни

Реалізація конфіскованих цифрових валют в ході проведення кримінальної справи – це поширена судова практика для правоохоронних органів багатьох країн світу. Раніше, Німеччина вже змогла продати криптовалюта на суму 14 млн. Доларів США. У Сполучених штатах Америки, ще в січні цього року, в рамках кримінальних і цивільних справ, було вилучено понад 3,8 тис. Біткоіни. Конфісковані кріптомонети, були продані на суму 40 млн. Доларів.

Рекордом же за кількістю вилученої криптовалюта є Болгарія. У 2017 році, поліція країни вилучила понад 213,5 тис. Біткоіни в рамках виявлення злочинного угруповання, що має пряме відношення до митної служби Болгарії. На момент арешту, сума кріптомонет оцінювалася в 3,3 млрд. Доларів США. Варто сказати, що вилучений актив дозволив уряду погасити частину національного боргу.