Huobi, ще кілька місяців тому мала статус найбільшої криптовалютной біржі Китаю, в результаті стратегічного партнерської угоди з SBI Group незабаром вийде на ринок Японії. Про це повідомляє Bitcoin.com.

Восени минулого року Huobi після заборони на роботу криптовалютных бірж в Китаї перенесла діяльність в Гонконг, де продовжила роботу під назвою Huobi Pro.

Крім цього, у грудні 2017 року батьківська компанія біржі Huobi Group уклала стратегічне партнерську угоду з одним з найбільших фінансових інститутів Японії SBI Group. В його рамках спочатку планувався запуск криптовалютной біржі SBI Virtual Currencies, однак, як пише видання, в першому кварталі 2018 року буде запущена і інша криптовалютная платформа — Huobi Japan.

Додамо, що один з підрозділів Huobi Group також працює в Сінгапурі, а в найближчому майбутньому Huobi має намір відкрити нові майданчики в Гонконгу і Південної Кореї.

Раніше також повідомлялося, що китайська компанія ViaBTC відкриє у Великобританії нову криптовалютную біржу, базовою валютою якого стане Bitcoin Cash.