Сейко Нода, який є міністром внутрішніх справ Японії заперечує свою причетність до урядового розслідування щодо незареєстрованих криптовалютных бірж, які працюють в країні. Варто відзначити, що ще в січні цього року, Агентство з фінансових послуг Японії (FSA), підозрювало, що одна з компаній, заснованих в Токіо, порушила законодавство, так як організувало незареєстровану криптовалютную біржу. Тут йде мова про криптобиржу Noda. Зазначимо, що через кілька днів після видачі попередження біржі, її представники зв’язалися з FSA з метою дізнатися, що саме сталося.

За словами Асахі Симбуна, що є одним з ключових осіб торгової площадки, в кінці січня офіційний представник Агентства з фінансових послуг Японії відвідав офіс біржі, з метою пояснення позиції відомства з питання регулювання діяльності біржі.

Зазначимо, що буквально днями уряд Японії оголосив про те, що в інтересах кращої підготовки агентства до вирішення питань регулювання, FSA зазнала деякі організаційні перестановки. Так, нещодавно створене Бюро з розробки та управління стратегій, замінило Бюро інспекцій і буде розробляти політику, пов’язану з фінансовою стратегією і рішенням проблем, наявних у сфері цифрових валют.