Влада Індії попередили громадян країни про ризики, пов’язані з торгівлею криптовалютами, порівнявши блокчейн-активи з фінансовими пірамідами. Про це повідомила прес-служба індійського уряду.

“Ціна биткоина та інших криптовалют повністю залежить від спекуляцій, які і є причиною волатильності. Ризик інвестиційного міхура, характерного для фінансових пірамід, реальний і дуже високий. Користувачам слід бути уважними та вкрай обережними, щоб не потрапити в пастку подібних схем Понці”, — сказано в заяві міністерства фінансів країни.

Відомство не визнає кріптовалюти законним платіжним засобом, а також не ліцензує діяльність криптовалютных бірж. Таким чином криптоинвесторы піддають себе потенційним фінансовим, операційним і правових ризиків.

Можна припустити, що міністерство зверталося до трейдерам найбільшої в країні біржі Koinex, добовий обсяг торгів якої становить $115 млн.

Раніше ми повідомляли, що Податкова служба Індії почала перевірку найбільших криптовалютных бірж у справі про можливе ухилення від податків. Крім того, відомство веде розслідування відносно заможних биткоин-підприємців.