Софтверний гігант Microsoft повідомив про початок підтримки як Биткоина, так і Bitcoin Cash. Користувачі зможуть здійснювати оплату його сервісів за допомогою кріптовалюти через свій аккаунт. Нова функція стала можлива завдяки підключенню платіжного сервісу BitPay.

Зараз на ринку ми спостерігаємо змагання між Биткоином і більшістю відомих і впливових альткоинов. І не завжди Биткоин здобуває перемогу: всього кілька місяців тому багато сервіси відмовлялися приймати оплату в нього, мотивуючи своє рішення занадто високими комісіями в мережі. Зараз ситуація кардинально змінилася – комісії впали до прийнятного рівня.

У теж час Bitcoin Cash прийнято вважати більш дешевим платіжним засобом і він не сприймається негативно. Інтеграція Bitcoin Cash проходить стрімкими темпами: буквально днями його почали приймати в 100 тисячах роздрібних точок.

Однак якщо говорити про Майкрософт, то вони прийняли зважене рішення і почали підтримувати для оплати обидві монети. Технічно це стало простіше впровадити завдяки платіжного сервісу BitPay, який дозволить в майбутньому приймати і інші кріптовалюти, якщо цього захоче сам Microsoft.

Таке рішення розширює сферу застосування цифрових валют, що позитивно позначається на всій екосистемі. Одним із стримуючих факторів для кріптовалюти є мала кількість сфер, де її можна витратити без перекладу в фіат.