Microsoft CEO Challenges Swift: створюють «корисні» додатка Blockchain

Генеральний директор Microsoft Сатья Наділу закрила Sibos 2017 це прозвучало, як справжній виклик.

На третій день щорічної фінансової конференції, організованої міжбанківської службою обмінів Swift, Сатья Наділу зробила примітка про те, що інша сторона події була головним чином сфокусована на співпрацю між стартапами Fintech, але які залишили блокчейн в тіні.

Однак це було не так, оскільки конференція закрилася.

Він сказав глядачам:

«Існує реальний відчутний прогрес, який можна зробити. Але я думаю, що у ваших руках це потрібно перетворити в речі, які дуже корисні».

Очевидний виклик Наделлы до Swift був особливо обережним, оскільки платформа, яка з’єднує 11 000 банків світу і проводить свої власні успішні експерименти з технологією, може призвести до застарівання її обслуговування.

Коментарі Наделлы були зосереджені на тому, що Blockchain Microsoft объявыл в Sibos про підтримку компанією blockchain через власну платформу Microsoft.

Проте в особистому примітці він зайшов так далеко, що задумався про час коли він працював як програміст в Microsoft, змальовуючи блокчейн як втілення давнього особистого устремління.

«З тих пір, як я, принаймні, був у цій галузі, ми завжди шукали розподілену базу даних з трастовим трафіком, який дозволяє декільком організаціям співпрацювати, і це працює», – сказав він, продовжуючи:

«Очевидно, що блокчейн і розподілена база даних, це дуже нова реалізація, яка, як я вважаю, може мати величезний успіх».