Мережа ресторанів в Україні почала офіційно приймати криптовалюту

Компанія CryptoGroup спільно з постачальником POS-терміналів Profit Solutions адаптували термінали для роботи з цифровими валютами в мережі ресторанів PESTO CAFÉ і сімейному ресторані Mister Twister. Тепер розрахуватися криптовалютою можна відразу в кількох закладах столиці.

Відвідувачі можуть розрахуватися биткоином, лайткоином, дэшем або вейв – оплата чеків реалізується компанією CryptoGroup, яка отримує криптовалюту і, в свою чергу, переводить звичайні гроші на банківський рахунок ресторану.

З юридичної точки зору операція виглядає наступним чином: заклад пропонує оплатити клієнтові рахунок за допомогою подарункового сертифіката. На чеку з QR-кодом позначається інформація, що клієнт приймає договір публічної оферти, змінюючи свої цифрові активи на подарунковий сертифікат. Компанія Cryptogroup виступає в цій угоді третьою стороною. Вона укладає з рестораном договір на промисловий кейтерінг, продає клієнту подарунковий сертифікат, приймає у нього криптовалюту і оплачує ресторану його роботу гривнею.

Операційний директор CryptoGroup – Олександр Курінний зазначив, що надалі компанія планує продовжити популяризацію даного напрямку і, сподівається, що вже в найближчому майбутньому оплата цифровий валютою стане настільки ж звичайні, як і оплата кредитною карткою.

Консалтингова компанія Cryptogroup була заснована в 2016 році українськими фінтех-ентузіастами. На сьогоднішній день вона представлена офісами в Азербайджані, Естонії, Казахстані та Україні. До її ключових видів діяльності відноситься управління криптовалютними портфелями, розробка фінансово-технологічних рішень на базі блокчейн, впровадження технології блокчейн на державному рівні, а також підготовка до ICO і його проведення.