Марк Карпелес має намір відродити Mt Gox за допомогою ICO

Скандально відомий засновник колись найбільшої торгової площадки Mt Gox Марк Карпелес має намір відродити біржу. Для цього, за його словами, необхідна сума в $245 млн.

Серед можливих способів залучення коштів засновник сумно відомої японської біржі називає рекапіталізацію, випуск акцій, а також проведення первинного пропозиції монет (ICO).

“Запуск ICO для залучення грошей, щоб відродити Mt Gox. Це бачиться мені досить складним завданням, як з юридичної точки зору, так і в контексті гарантій, що це вдасться зробити. У разі, якщо буде зібрано недостатньо коштів, то вони можуть бути використані для виконання зобов’язань, що все-таки краще, ніж нічого”, — ділиться думками Карпелес.

Також засновник Mt Gox запропонував кожному, хто володіє достатньою сумою коштів і зацікавлений в рекапіталізації біржі, зв’язатися з ним і все обговорити.

“Якщо є у кого-то, хто просто сидить і бажає купити MtGox за $245 млн, просто напишіть мені на Email”, — додав Карпелес.

Крім того, Марк Карпелес прийшов до висновку, що навряд чи серед майбутніх інвесторів будуть ті, хто в 2014 році втратив солідні суми грошей з-за банкрутства біржі.

Біржа Mt Gox базувалася в Токіо і на певному етапі була найбільшою торговою платформою в екосистемі биткоина (через біржу проходило близько 70% всіх угод з биткоином).

На початку 2014 року MtGox на тлі звинувачень у брудній грі припинила роботу. Сам Марк Карпелес згодом стверджував, що платформа зазнала хакерської атаки, однак опубліковане в квітні 2015 року дослідження японської компанії WizSec показало, що MtGox почала виводити кошти ще в 2011 році, а до 2013 року на рахунках біржі вже практично не було коштів.

Втрати інвесторів MtGox оцінюються в 850 000 BTC. На той момент ця сума становила близько $480 млн, проте за нинішнім курсом це приблизно $6,5 млрд.