Мальтійська регулятор попросив блокчейн компанії почекати до подачі заявки на схвалення і авторизацію

Управління фінансових послуг Мальти (MFSA) заявили, що блокчейн компаніям доводиться чекати, поки нещодавно ухвалений закон набуде чинності для подачі заявок на отримання дозволів та авторизації.

MFSA заявила, що вони розробляють нову структуру, яка буде підтримувати нещодавно прийняті закони про блокчейне, тому компанії повинні дочекатися публічного оголошення агентства, перш ніж подавати запит на отримання дозволів. Закон про віртуальних фінансових активах (VFAA), прийнятий Парламентом Мальти 5 липня, буде регулювати технологію розподілених регістрів (DLT). У відповідності з законодавством Мальта, як повідомляється, стає першою країною у світі, яка надає юридичну впевненість блокчейн компаніям.

За даними Times of Malta, в останні тижні MSFA вивчає думки зацікавлених сторін про нові правила і розглядає різні питання, пов’язані з VFAA, від зборів до адміністративних штрафів.

Повідомляється також, що MFSA консультується з так званого зведенні правил для нещодавно прийнятого закону, перша глава якого відкрита до кінця липня. Згодом MFSA випустить ще дві глави, які будуть ставитися до емітентів і постачальників послуг VFAA. В кінці консультаційного періоду MFSA видає остаточні правила для VFAA для сприяння введенню нового законодавства у силу.

До тих пір оператори повинні, як повідомляється, стежити за повідомленнями регулюючих органів щодо структури віртуальних фінансових активів, щоб отримувати інформацію про події і оновлення.

В даний час Мальта має намір створити крипто-дружню нормативне середовище і стати «островом блокчейна». Ряд компаній, що займаються криптовалютами і блокчейном, вже розташувалися на Мальті, включаючи криптобиржи OKex, Binance і BitBay.