Якщо люди вже почали майнить в автомобілях, то чому б не почати це робити на iPhone? Якщо у вас є новітні iPhone X, 8 або 8 Plus процесор з A11, можна витягти з нього вигоду вигляді кріптовалюти, щоб гаджет не відтягував кишеню просто так. Але от чи варто?

Експерти у всіх подробицях вивчили роботу додатка MobileMiner для iOS, яка реально дозволяє добувати «віртуальне золото» на смартфоні Apple. Втім, почнемо з того, що встановити його аж ніяк не просто. Його спочатку потрібно завантажити у вигляді пакета GitHub і встановити за допомогою Xcode і iOS App Signer. Зайве говорити, що останні дві умови можна виконати тільки якщо ви є «сертифікованим» розробником Apple.

І ось ви виконали всі необхідні дії (які в подробицях розписані тут), прив’язали до додатка гаманець, виконали всі налаштування і натиснули кнопку «Star mining». Скільки ж ви намайните?

Ну, якщо врахувати, що додаток, що працює у фоновому режимі, гарненько розігріє ваш смартфон і вб’є його батарею всього за кілька годин, ваш дохід складе… близько 800 рублів ($13). В місяць. І це якщо вабити вдень і вночі. Залишається тільки захоплюватися ентузіазму розробників, які витратили купу часу на розробку і тестування, яке в підсумку принесе своєму власнику жалюгідні 5 000 гривень в рік.

З іншого боку, всього 8 років майнінгу і ви окупите свій iPhone X. Хоча вистачить і 7, оскільки нещодавно новітній флагманський Apple сильно подешевшав.