Litecoin, що ти твориш?

На початку грудня Litecoin продавався за ціною в межах $90 і $100, однак минулої п’ятниці ціна почала рух: спочатку було $130. У суботу Litecoin вперше дістався до $160, а в неділю ціна опустилася нижче $125, але це не був кінець.

Після бичачого руху криптозолота, викликаного стартом ф’ючерсів на Биткоин, в понеділок кріптовалюти всім складом рушили в зелену зону, і Litecoin став одним з лідерів зростання. На біржі Bitfinex ціна Litecoin перший раз дотяглася до $185, при цьому зміна за добу склало 30%.

Одна третина торгових обсягів LTC припала на валютні пари з участю USD і USDT, і ще 12% вторгували за корейську валюту LTC/KRW.

Що викликало ажіотаж на ринку?

Передбачається, що цього швидкісного ралі сприяв ряд причин.

Перша – Litecoin придбав нових прихильників з боку свіжих користувачів біржі Coinbase, де база юзерів росте не по днях, а по годинах. На відміну від Биткоина і Ethereum, які також торгуються на Coinbase, Litecoin має набагато меншу впізнаваність за межами криптосообщества. І, як не дивно, але саме цей фактор в сукупності з меншою вартістю, в порівнянні з більш відомими грандами, змушує новачків майданчики купувати Litecoin.

Другою причиною можна вважати те, що творця Litecoin Чарлі перед запуском ф’ючерсів на Биткоин запрошували на кілька великих конференцій в якості спікера, де він з успіхом рекламував свій продукт, як рішення для щоденного використання.

І третьою причиною можуть послужити витоку, які підтверджують тези самого. Перша – гігант продажу онлайн ігор Steam заявив, що більше не буде приймати платежі в Биткоине з причини високих тарифів, які роблять його використання непрактичним для недорогих покупок. У свою чергу Bitrefill – сервіс для мобільних телефонів, повідомив про те, що він має намір приймати оплату в Litecoin. Після цього багато захисники монети Litecoin почали стверджувати, що й інші проекти підуть цього прикладу в найближчому майбутньому.

До моменту публікації цього матеріалу ціна «срібла» за добу піднялася на шалені 78,35% або в доларовому еквіваленті до $328, а добові обсяги торгівлі перевищили $7,6 мільярдів. І, схоже, це ще не вечір.