Leo Messi став ще одним зоряним прихильником блокчейна

В досить довгій низці зоряних прихильників блокчейн технологій додався ще один представник. Ним став гравець ФК Барселона Leo Messi, який кілька разів визнавався кращим футбольним гравцем року. Messi підписав рекламну угоду з компанією SIRIN LABS, яка створює блокчейн обладнання для криптосообщества.

Компанія випустила SOLARIN – супер безпечний мобільний телефон, і готується до випуску ПК під назвою FINNEY, який забезпечить більш зручну для користувачів блокчейн інтеграцію. Угода з Messi означає те, що більше число людей у світі дізнаються про блокчейн технологіях. З цього приводу Messi зазначив:

«Я дуже наполегливо намагаюся децентралізувати сховище даних і після глибокого занурення в блокчейн і децентралізовані системи, я радий приєднатися до SIRIN LABS в якості посланника. Нова технологія дозволить зробити блокчейн більш дружелюбним завдяки нової операційної системи для смартфонів»

Мережа з пристроїв SIRIN LABS з’єднана через технологію IOTA Tangle. Ця новина стала наступною після низки позитиву для IOTA: компанія заявила про партнерство з Microsoft, Fujitsu та іншими великими корпораціями.