Колишня найбільша Bitcoin-біржа Китаю направляється на японський і корейський ринок.

Криптообменник Huobi Pro і японська компанія SBI Group уклали стратегічне партнерство, щоб у майбутньому створити велику платформу з торгівлі цифровими валютами на базі японського та південнокорейського ринків.

Згідно тексту офіційної заяви SBI Holdings, компанії уклали базову угоду на суму 1,65 мільйонів рахунків і максимальним об’ємом транзакцій на суму понад 30 мільярдів юанів. Робота буде заснована на досвіді Huobi Pro.

Huobi тримає курс на сусідні ринки

Також, у договорі зазначено, що SBI Group заволоділа 30% активів японського відділення Huobi Technology Japan Co., Ltd., і, крім того, придбала 10% акцій корейської плошадки Huobi Group.

У свою чергу, Huobi Group викупила 30% активів SBI в цифрових валютах.

Ця співпраця дозволить уникнути можливих конфліктів між криптовалютными трейдерами і банками Японії, якщо SBI Holdings зможе забезпечити торгової майданчику місцеві віртуальні рахунки та інфраструктуру.

Крім того, підтримка японських банків сприятиме Huobi, щоб компанія змогла зайняти місце на південнокорейському крипторынке, так як банки Кореї і Японії вже ведуть кілька спільних проектів з цифровим валют, повідомляє CCN.+ Нагадаємо, що раніше китайська компанія Seven Stars Cloud Group оголосила про те, що придбала 27% акцій американської блокчейн-біржі.