Китайська UnionPay патентує блокчейн для банкоматів

Національна платіжна система Китаю, UnionPay, світовий лідер за кількістю випущених пластикових карт, планує запатентувати спосіб підключення мережі банкоматів з використанням технології блокчейна.

На сайті Державного відомства інтелектуальної власності Китаю докладно описується концепція, згідно з якою група банкоматів діє як вузли в мережі блокчейна, обмінюючись транзакціями через розподілену базу даних з метою досягти більш високого ступеня безпеки та ефективної роботи.

Згідно патентній заявці, концепція спрямована на вирішення ключової проблеми: «забезпечення безпеки транзакційний інформації» незважаючи на обмежений обсяг даних, що надходять з однієї точки зв’язку, яка може бути піддана атаці або збоїв.

За словами розробників, сервер може синхронізувати всю інформацію безпосередньо в якості вузла моніторингу, полегшувати агрегування інформації транзакції і виконувати задану обробку інформації транзакції з використанням асиметричного алгоритму шифрування, тим самим забезпечуючи її безпеку.