Незважаючи на чутки, що китайська влада поки не змушують місцевих майнер зупинити свої операції.

У Китаї близько двох третіх хеш-рівня биткойна, а майнінгові операції відбуваються у різних регіонах (від провінції Синчуань, до регіонів Внутрішньої Монголії і Тибету), де дешева електроенергія і низькі температури дозволяють зробити процес більш ефективним.

Проте, наскільки відомо, влада буде «тиснути» на майнер і дружнє ставлення до них, через розташування майнинговых центрів в регіонах з дешевою енергією. Під удар може потрапити пільгове використання електроенергії, податки і питання оренди землі, на якій побудовані майнінгові центри. Адже зараз, майнінгові компанії можуть споживати енергію за дуже низькою ціною.

У середу проходила закрита зустріч представників інтернет фінансових регуляторних органів і Народного банку Китаю (PBoC). Одним з обговорюваних питань було «стандартизація» використання електрики деякими біткойн-майнерами, дані QQ.com.

При цьому місцеві органи влади повинні додатково дослідити питання використання електрики, щоб уникнути проблем у цій сфері в кожному регіоні. Контролювати всі ці процеси повинна буде Національна комісія з питань розвитку.

Нагадаємо, раніше з’явилися чутки, що Китай заборонить майнер проводити свою діяльність в країні. Однак, експерти запевняли, що це має і позитивні наслідки, а саме — допоможе децентралізувати хеш-рівень в співтоваристві криптовалют.